Televizyon ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Ebruli Plates programı ile tekrar televizyon ekranlarına dönen Ebru Şallı daha ilk canlı yayınında büyük bir sürprizle karşılaştı. Peki Ebru Şallı ya yapılan sürpriz Uzun bir aradan sonra pilates programı ile izleyenlerinin karşısına çıkan Ebru Şallı sevgilisi Sinan Akçıl tarafından yapılan sürprizle şok oldu. Stüdyoya gelen gül buketi ile sevincini gizleyemeyen Ebru Şallı Çiçekler prensten geldi, prensinde kim olduğunu herkes biliyor şeklinde konuştu. Geçtiğimiz gün yayınlanan Ebruli Plates programında canlı yayınında büyük şok yaşandı Uzun bir aradan sonra ekranlara tekrar dönen Ebru Şallı sevgilisi Sinan Akçıl’ın gönderdiği gül buketi ile büyük sevinç yaşadı.

ebru-salli

Güllerin bir prens tarafından gönderildiğini ve prensinde kim olduğunu herkesin bildiğini açıklayan Ebru Şallı sevincini izleyenleri ile paylaştı. Ebru Şallı, 15 Ocak 1977 yılında İstanbul’da doğdu. Türk model jimnastikçi ve sunucu 1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi’ni bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır. Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynayan Ebru Şallı Harun Tan’la evlendikten sonra podyumları bıraktı. Bu çiftin Beren ve Pars adlı iki erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

ebru_sallidan

Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak adlı bir kitap yazdı ve pilates için egzersiz videosu yayımlandı. Daha sonra tv8 ekranında Ebru’nun Mutfağı adlı bir program sundu. Ebru Şallı 15 Ocak 1977 yılında İstanbul’da doğdu. Türk model jimnastikçi ve sunucu olan Ebru Şallı 1995 yılı Queen of Turkey yarışması birincisidir. 1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi’ni bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır. Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak adlı bir kitap yazdı ve pilates için egzersiz videosu yayımlandı. Daha sonra tv8 ekranında Ebru’nun Mutfağı adlı bir program sundu.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları