Bundan 2 ay sonrasında Fransa’ya yolculuk yapacak olan Ebru Şancı, Yalıkavak’taki 1,5 milyon değerinde olan villasına beslediği köpeklerine bırakacak. Ebru Şancı’nın eşi Alpaslan Öztürk, Eskişehir spor’dan Fransız Montpellier Herault adlı takıma transfer edildi.

1

Çift bundan 2 ay sonra Montpellier adlı yere taşınacak. İkiz olan kızlarına ise 7 aylık hamile olan Ebru Şana doğumdan sonra Fransa’ya gideceğiz. 6 köpeğimin nerede kalacağını düşünüyorduk. Daha sonrasında ise düşünüp karar verdik ve Bodrum’daki villamda kalacaklar.

1

Onlara Filipinli yardımcımız bakacak sözlerini dile getirdi. Ebru Şancı’nın, Yalıkavak’taki ikiz villasının değeri 1.5 milyon TL. Toplamda 6 odası bulunuyor, 2 salonu ve 4 banyosu bulunuyor. Muhteşem deniz manzarası, havuzu ve büyük bir bahçesi evin değerini oldukça fazla bir şekilde arttırıyor.

1

Ebru Şancı burayı kiralamak veya satmak varken tam tersi olarak neden köpeklerinize tahsis ettiniz sorusuna cevap olarak şunu dile getirdi onları kesinlikle barınağa bırakamazdım. Spartacus, Elizabeth, Theodore, Ülker, Maxilopez ve Dombili adlı köpeklerime bütün her şeyim feda olsun onlar benim için çok değerliler onlara zarar gelmesini istemem sözlerini dile getirdi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları