Birçok hastalıkta da uyuşturulmak için bu krem oldukça kullanılmaktadır. Fakat bu kremi bilinçli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Her ilacın zararı olduğu gibi emla kreminin de yan etkileri vardır. Epilasyona giderken acıyı duymak istemeyenlere, merhemle çare arayanlar için emla hakkındaki tüm detayları buradadır Emla Krem, cilt üzerindeki hücre zarının içerisinde bulunan sinirlerin iletimini engelleyen bir kremdir.

Emla-Krem-Fiyat1

Yani derinizin dermal ve epidermal tabakları içerisine işleyerek dermal anestezi sağlar. Bunun ise içerisinde bulunan Lidokain vede Prilokain sayesinde gerçekleştirir Yani, daha açık bir şekilde anlatacak olursak sürüldüğü bölgeyi uyuşturur ve o bölgeye yapılan herhangi bir işlemi hissetmemenizi sağlayacaktır. Emla krem genellikle kadınlar tarafından ağda yapmadan önce ağda sırasında ise oluşabilecek ağrıyı ve acıyı dindirmek için kullanılmaktadır.

emla-kremi-

Emla krem lokal anestezik etkisi olan bir krem olduğu için, sürülen bölgeyi uyuşturur ve ağda esnasında hissedilen acıyı daha az hissetmenize yardımcı olur. Emla kremi 5’li paketler halinde satın alabilirsiniz. Her temizlikten önce bir tanesini kullanmak yeterlidir. Tek yapmanız gereken ise bir paket kremi bikini bölgesine yedirerek sürmelisiniz ve ardından streç film, buzdolabı poşeti vs gibi bir materyal ile sarmanız gerekmektedir.

e

Yaklaşık 1-1.5 saat bekledikten sonra krem yavaş yavaş etkisini göstermiş olacaktır. Emla krem her vücutta aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu yüzden 1,5 saat beklemeden sonra uyuşmanın tam olup olmadığını anlamak için kontrol edip temizliğe başlayabilirsiniz.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları