Balıkesir emniyet müdürlüğünde Fetö ile mücadelesini sürdüren ve bu kapsamlarda yoğun mesailer sarf eden Türk Polislerimize kumanyaların aksaklık olunca Emniyet müdürlüğünde Ercan Dağ deviren polis evinde polislere yemekler verdi.

1

Balıkesir de feto ile mücadele kapsamlarında yoğun mesailer sarf eden polisler ve ekipleri yaşadıkları olaylar ile şaşkına döndüler Polis kumanyaları aksaklık yaşanmasından sonra balık esir Emniyet Müdürlüğü ercan dağ devirenin polis evine verdiği talimatlar ile görevleri başında bulunan tüm personel tek tek aranarak siparişler ile yemek servisleri yaptırıldı.

1

En çok talepler ise kebap ve iskender siparişi oldu. Sosyal medya üzerinden de teşekkür etmeyi de ihmal etmedi Polisler. Fetö ile mücadele esnasında yoğun mesai sarf eden Balıkesir Polisleri Emniyet müdürlüğü ercan dağ devirenin uygulaması ile şaşırdı hemde mutlu oldular.

1

Görevleri başındaki polislerin akşam yemeklerinde içeren kumanyada aksaklıklar yaşanması sonrasında Emniyet müdürü Ercan dağ deviren görülmemiş bir uygulama ya imzalarını attılar Polis evini arayarak talimatlar veren Müdür ercan dağ deviren tüm personellerin tek tek aranmalarını ve istedikleri yemekleri kendisine iletmelerini istedi. Polis evinden aranarak kendilerini siparişler vermelerini isteyen polis memurları ise şaşkınlıklarını gizleyemediler.

1

İlk önce şaka sanılan olayda siparişlerin polis ekiplerince iletilmesini ileten Emniyet müdürü Ercan dağ deviren için teşekkür mesajları da yağmur oldu yağdı. Polislerin en fazla siparişini istedikleri yemek ise iskender kebap ile kola oldu. Diğer yandan ise Emniyet müdürü dağ deviren kısa bir açıklamada bulundu; Kahraman meslektaşlarım dün gece işe malzemelerin hazırlanması ile aksaklık yaşandığından anlayışlarınıza güvenerek bu gecede görev yapan tüm personellerimin gözlerinden öpüyorum diyerek sözlerine son verdi.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları