Emre morun A milli takıma kazandırılmasında rol oynayan Muzzi Özcan Danimarka hükümeti bana savaş açtı. Basında resmen düşman ilan edildim ama son derece mutluyum açıklamasında bulundu. Emre morun menajeri muzzi özcan yıldız futbolcunun A milli takıma kazandırılması ve durumunda transfer sürecinde yaşadıkları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1

Genç yıldızı 6 ay içerisinde dünyanın konuştuğu bir futbolcu haline getiren Muzzi özcan bu sizlere göre peri masalından farksız biliyorum ancak yaşadığım sıkıntıları’da bir ben biliyorum dedi. Özcan Özellikle Emreyi A milli takıma kazandırmak için yaptığı çalışmalar sonrası Danimarka hükümetinin kendisine açtığı savaşı söyledi. Emre benim oğlum gibi Danimarka’da ona sahip çıktım.

1

Hem milli takım süreci hemde Dordmunda transferi dönemlerinde elinden gelen çalışmaları yaptım. Emreyi antrenmanlara birkaç kez özel arabamla götürmem özel jetle seyahatlere gitmemiz farklı algılandı. Bizi şovmen olarak göstermeye çalıştılar. Tüm bu gelişmeler Danimarka hükümetini rahatsız etti Konu öyle bir noktaya geldi’ki ülkeye her girişimde saatlerce bekletilip didik didik arandım. Basında resmen düşman ilan edildim. Ancak emre için verdiğim savaştan son derece mutluyum bugün olsa gene aynı şeyleri yaparım dedi.

 
 
4
2

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları