Emre taş kıran Bir önceki işim dramdı ve dönem dizisiydi. O zaman sorduklarında Bir sonraki işimin komedi olmasını istiyorum demiştim. Tatlı İntikamın romantik komedi olması ve günümüzde geçmesi ilk anda beni mutlu eden detaylardı. Hikayeyi ve karakteri de öğrenince, işin içinde olmayı çok istedim. İstekler karşılıklı olunca da kadroda yer aldım. Hakan eşini kızını evini seven ve onlara bağlı olan bir baba. Sakin ve fazlasıyla sabırlı biri. Sorun, sıkıntı istemiyor tartışmayı sevmiyor. Huzuru kaçsın istemiyor ve yapıcı bir karakter. Haliyle bir sorunla karşılaştığında alttan alıyor büyütmüyor. Ama işte tersi de ters. Benzer özelliklerimiz var. Her şeyden önce sevgi dolu bir karakter o. Ailesine bağlı sıcak ve samimi. Değer yargılarını kaybetmemiş. Bu yönlerden benziyoruz.

image-14722159

Ama ben Hakan kadar sabırlı değilim. Bir de işinden evine gelip ailesiyle vakit geçirip televizyonda maç izlemek Hakan’a yetiyor. Cemre rol arkadaşından önce bir arkadaş benim için. Konuşabildiğim dertleşebildiğim, fikir alabildiğim bir insan. İşin başından beri İyi ki partneriz diyorum. Bu işte çok garip bir durum oldu sanki herkes birbirini daha önceden tanıyordu. Okuma provasındayken yönetmenimiz bir anda provayı yarıda kesip gidip birbirinizi tanıyın demişti. Sonra çıkıp bir yere oturduk. Ve kısa bir zamanda hepimiz yakalamamız gereken samimiyeti yakaladık. Rol arkadaşlarımın hepsini ayrı ayrı seviyorum. Şu zamana kadar yaşadığım her şeyden memnunum. Yaptığım işlerden şu anda içinde bulunduğum projeye kadar.

57c9688a67b0a9106cb

İyi insanlarla karşılaşmak ve iyi işler ortaya koymak için çok dua ediyorum İki şey var. İlki akıl ve beden sağlığımı kaybetmek. İkincisi de benim için önemli olan değer yargılarının bozulması. Oyunculuk, ciddiyet ve disiplin gerektiren bir meslek. Tabii ki uzaya roket fırlatmıyoruz ama zor bir işimiz var. Çünkü duygularla ortaya çıkarılan, hem beynin hem de bedenin yorulduğu bir iş bu. Kendinizi her daim iyi tutmalısınız. İnişleriniz çıkışlarınız olduğunda dengede durmak ve sağlığınızı korumak zorundasınız. Açıkçası uzun vadeli planlar yapmıyorum. Tabii ki düşüncelerim hayallerim var ama bunun için kendimi şartlandırıp hırsa kapılmıyorum. Kendime vakit ayırmaya çalışıyorum. Bir yılı aşkındır spor yapıyorum. Orta düzeyde klarnet çalıyorum. Yemek yapmayı çok seviyorum yeni yemekler deniyorum.dedi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları