Herkes güzel ve modifiyeli bir arabam olsun der, ve bu güzel arabalar gibi arabasının olmasını isteyen bir çok kişi var, peki bu güzel arabaların özellikleri nelerdir ve bu arabalar ne için bu kadar değerli oluyor. Güçlendirilmiş motor kısımları ve bir çok özellik geliştirmeleri ile bu araçlar günümüzde favori hale gelmiştir.

1

İlk başta en kaliteli ve seri bir araba olan 2017 Audi Sport Quattro, çok ama çok güçlü ve çok seri bir araba olarak yüksek motor gücüne sahip ve araçta turbo gibi özellikler de bulunuyor. Bu durumda arabanın hızlı bir çekiş gücü olduğunu açıkça anlatıyor.

1

BMW araçlar günümüzde en çok kullanılan arabalar haline gelmişti ve 2017 yılında güzel bir modeli daha çıkacak ve bu model diğer modellerden daha yüksek güçlü motora ve tamamen yarış tipi bir modifiyeli araç olarak üretiliyor. Araba çok kaliteli ve yine güçlü motoru ile konfor ve rahatlık sağlayacak gibi tasarlanıyor. Aracın modeli : BMW M2 olarak 2017 yılında piyasada satılmaya başlayacaktır.

1

Aracın markası : 2018 Infiniti Q100, gerçekten arabanın sade yapısı bile aracın hız üzerine yapıldığını açıklıyor. Güçlü bir motora sahip olan bu araç 2018 yılında satışa sunulacak ve yine bir çok kişi tarafından beğeni alacaktır. Bu arabanın saymak ile bitmez özellikleri var ancak bunlardan en gösterişli olanı Jant ve tek kapılı olması, tamamen araba modifiye olarak sıfırdan üretiliyor.

İşte ileri ki dönemlerde çıkacak olan ve modifiyeli araba severlerin hoşuna gidecek en iyi ve kaliteli yarış modeli arabalar.

 

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları