Büyük beden bir elbise seçmek için saatlerce mağaza mağaza gezmeye başlamadan önce bu yazımızı okuyarak elbise seçiminde vakit kazanabilir ve kendiniz için en uygun büyük beden elbiseyi seçebilirsiniz. Üzerinize uyan ve sizi yansıtan bir elbise sadece şık görünmenizi değil aynı zamanda kendinize olan güveninizin artmasını sağlayacaktır. Bazı büyük beden elbiseler elbise kataloglarında, internette ya da mağazada askıda çok şık görünürken üstünüzde istediğiniz gibi durmayabilir. Bu nedenle büyük beden elbise seçmeye gitmeden önce yapmanız gerekenler var.

8

Aşağıda size en uygun büyük beden elbiseyi seçmek için dikkat etmeniz gereken noktalar ile ilgili tavsiyeleri bulabilirsiniz. Büyük beden elbise seçiminde üzerinizde iyi durması kadar fiyatı da önemli bir etkendir. Şık bir büyük beden elbise için binlerce TL harcamanıza gerek olduğunu söylemiyorum ancak indirimden bile almış olsanız elbisenin üzerinizde kötü durması şartı yok. Hesaplı bir büyük beden elbise de üzerinizde oldukça şık ve pahalı durabilir. Yani elbise için fazla bütçeniz yoksa zaten fazla para vermeyeceğim iyi durup durmaması o kadar da önemli değil moduna girmeyin. Büyük beden elbise alışverişine çıkmadan önce evde ölçülerinizi yeniden alın.

jarse-bluz-buyuk-beden-giyim-bonprix

Belki son yaptığınız rejim iyi sonuç verdi ve beklemediğiniz şekilde inceldiniz, ya da son günlerde dikkati elden bırakınca yarım beden büyüdünüz. Bunları alışverişe çıkmadan bilmeli ve ölçülerinizden emin olmalısınız. Özellikle elbiseyi alırken deneyi düşünmüyorsanız ya da internetten büyük beden elbise siparişi verecekseniz bu önemli. Göğüs, kalça ve bel ölçülerinizi alın. Büyük beden elbise seçerken her zaman vücudunuzun en geniş bölgesine oturmasına özen gösterin. Bunu yapabilmeniz için ayna karşısına geçip vücut tipinizin ne olduğuna karar vermelisiniz.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları