Mehmet ali erbil isminin aşk dedikodularına karıştığı Rafet el roman’ın eşi Ceren Kaplakarslanın Mehmet ali babam yaşında açıklamalarına çok sinirlenmişti. Ünlü şarkıcı Rafet el roman kendisinden 20 yaş küçük manken, oyuncu Ceren kaplakarslan ile 2014 yılında evlenmişti Almanya’da yaşayan çift 4 ay önce Evlerini ayırdılar Ceren İstanbul’a geldi Rafet el roman 3 hafta öncede boşanma davası açmıştı.

1

Ünlü şarkıcı Rafet el romanın davayı bu kadar hızlı açmasının sebebi ise eşi cerenin isminin Mehmet ali erbil ile aşk dedikodularına karıştığıydı. Hatta ceren Kaplakakarslanın Mehmet ali erbil arkadaşım sezinin babası. Babam, ağabeyim, abim hatta babamla yaşıt kendisi 59 yaşlarında dediği iddia edildi. Mehmet ali erbil de bu haberi twitter hesabı üzerinden yalanladı.

1

Fakat ceren kaplakarslanın Babam gibi 59 yaşında şeklinde açıklamasına fena halde takıldı. İddialara göre Kaplakarslanın telefonla arayan Ünlü şovmen erbil çok ayıp ettin, o lafı sana yedireceğim bak görürsün dediği iddaa edildi. Bu arada Rafet el romanın eski eşi tuba altıntop ve kızları ile bodrumda tatile gittiği öğrenildi. Altıntopun yakınlarına boşanacaklarını zaten tahmin ediyordum Zaten ceren kızlarıma’da pek iyi davranmıyordu dediği iddaa ediliyor.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları