Siyah Esmer tene sahip kadınların belki de en çok tercih ettiği renklerden biri siyahtır. Çünkü siyah görüntü olarak esmer tenlilere en fazla yakışan renklerden bir tanesidir. Saçını siyah renge boyatan esmer kadınların daha seksi ve daha gizemli bir görüntü yakalayabildiği de keza aşikardır. Bu tip bir görüntü elde etmek isteyen kadınların diğer renkleri hiç düşünmeden direkt olarak bu rengi tercih etmeleri gerekmektedir.

esmerlere-yakisan-sacrenkleri

Bir de esmer tene yakışan makyaj tekniklerinden biri bu saçla birleştirildiğinde gayet göz alıcı bir görüntü elde edebilmek mümkün olmaktadır. Bal rengi ve kahverengi karışımı Kahve ve bal renklerinin birbiriyle yakaladığı uyumu saç rengi olarak karıştırarak kullanılmasında da elde edilmesinin mümkünatı vardır. Esmer tenli kadınların bu tip renkleri tercih etmesi doğrultusunda, saçlardaki bu renk kadınlara en çok daha çarpıcı yüz hatları görüntüsü olarak geri dönüşü olmaktadır.

en-güze-esmer-saç-m

Bir de esmer tene yakışan makyaj tekniklerinden biri bu saçla birleştirildiğinde gayet göz alıcı bir görüntü elde edebilmek mümkün olmaktadır.Koyu küllü kahverengi Esmer tene sahip bayanların doğal bir görüntü elde edebilmek adına tercih ettikleri saç renklerinden bir tanesi de budur. Bu renk saçlara hem doğal bir parlaklık görüntüsü kazandırır hem de daha canlı bir yapı oluşturduğundan görüntünün daha dikkat çekici olabilmesini sağlamaktadır. Kızıl renk ve kahverengi karışımı Saçlarını bu renge boyatan kadınların saç rengi doğal yollarla açılmış izlenimi yaratmaktadır. Hele ki hem esmer tenli olup hem de göz rengi ela renk ya da yeşil renk olan kadınların mutlaka bu tonu tercih etmeleri gerekmektedir.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları