Günümüzde ne yazık ki bir çok kişi esrar kullanmaktadır ve bu esrar çok tehlikeli bir maddedir ancak bunu içenler ne kadar tehlikeli olabildiğini bilmiyorlar bu nedenden kullanmaya devam ederek önünde güzel bir hayat yaşamak var iken kendisini tehlikeli bir hayatın içine atıyorlar.

1

Öncelikle esrar, Türkiye genelinde bir çok şehirde ve bir çok kasabada kullanılan bir uyuşturucu maddedir. Esrar insanda sarhoşluk ve halsizlik belirtir, insanın düşünebilmesini önler ve insan bu maddeyi içtikten sonra daha mantıklı olarak düşünmeyi deneyemez.

esrar-625x300

Esrarın çeşit çeşit maddesi ve türü bulunmaktadır. Bunların arasında Hint keneviri adı verilen madde yer almaktadır. İsmi kadar tehlikeli olan bu madde insan sağlığı için bire bir tehdit oluşturuyor. Esrarın iyisi yoktur, esrarın çeşitleri arasında güçlü etkili olanları vardır.

esrar-hgdlyfxl

Hint keneviri yada normal esrar türlerinin kimi zaman kimisi fazla bir sarhoşluk vermese de kimi zaman bir insanı en kötü duruma düşürecek kadar güçlü olabiliyor. Bu nedenden esrar kullanımına hayır ! Demelisiniz ve kendinizi güzel bir hayatın içine atmalısınız.

1

Günümüzde esrar kullanan bir çok kişi esrarın bağımlısı olmuş ve kurtulma yöntemini arıyor ve kimisi bırakıyor kimisi bırakamıyor ve bırakmak isteyip de bırakamayanlar için sizlere bir önerimiz var bir tatil yapmaya gidin ve kafanız başka şeyler ile meşgul olsun o zaman bırakacağınıza emin olabilirsiniz.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları