Fabian Castillo Trabzonspor’da

2 sene önce
38 kez okunmuş

Trabzon spor kulübü uzun süredir peşinde olduğu fabian castillo ile tüm konularda anlaşma sağladı. Fabian castillo ile 4 yıllık sözleşme imzalanacak. Trabzonvspor kulübü ve taraftarlarının en çok transferini istediği isimlerin en başında yer alan, 24 yaşındaki fabian castillo İstanbul’a geldi ve burada Trabzon spor kulübü ile 4 yıllık anlaşma, sağlandığı söylendi.

1

Uzun süredir görüşülen oyuncuyla görüşmeler neticesinde Castillonun yılda alacağı ücret için indirim yaptığı, ve aradaki tüm pürüzlerin giderilmesi ile el sıkışıldığı söylendi. İstanbul’da yapılacak olan sağlık kontrolleri, sonrasında bu transferde mutlu sona yaklaşılması beklenirken,resmi açıklamaların ardındansa oyuncunun Macaristan, kampına gideceği de belirtildi.

1

Erkan Zenginde Eskişehir’e Transfer Oluyor: Bu sırada Trabzonsporun yeni sezonda kadroda düşünmediği Erkan zenginin Eskişehir sporla anlaşmak üzere olduğu söylendi. Eskişehir sporun Trabzon spora 500 bin euro ve birde oyuncu teklif ettiği söylendi.Taraftarların u haftalar içerisinde anlaşarak, bu transferlere resmiyet kazanması için çalışmalar sürüyor.

1

Başkan Muharrem Ustadan Taraftarlara: Son Verin’ Bordo mavili kulübün başkanı Usta, taraftarlara seslendi,oyuncular üzerinden yaptırılan yaptırımlara son verilmesi, gerektiğini söyledi.Başkan Muharrem usta,sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamalarda’ Trabzonspor’u şartsız ve, sevenlerine zamanla oyuncular üzerinden yaptırımlara son verilmelidir. Emin olun daha iyi olunacak denildi.

 

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları