Instagram eklenen Stories özelliğinden sora zaten rahatsız olan Snapchatın canı şimdide Facebook’a gelen bu özellikler sebebi ile sıkılacak gibi görünüyor. Popüler ve sosyal ağların birbirinden almış oldukları ilhamlarla bir yenileri daha eklenmiş durumda geçtiğimiz günlerde Facebook’a ait olan Instagram halihazırda Snahpchata yer alan özelliğe oldukça benzeyen yeni bir stories özelliğini tanıtmıştı.

1

Şimdi Facebook yeni bir selfie kamerasının yanında daha fazla Snapchat benzeri özelliği kullanıma sunması bekleniyor. Instagramıda bünyesinde barındıran Facebook kullanıcılarının fotoğraflarına gerçek zamanlı player ve filtre eklenmesine olanaklar tanımış olan anlık bir selfie filtresi üzerinde’de çalışılıyor. Şimdilik sadece kanada ve brezilyadaki kullanıcılar sunulan özellik Techcruchta yer alan habere göre rio olimpiyat oyunları ile bağlantılı olduğu söylentiler arasında.

1

Bu yeni işlevsellik sayesinde’de kullanıcılar fotoğraflardaki yüzlere sanal bayraklarla çeşitli damgalar uygulayabilecekler. Bu yeni filtrelerin yüz hatları ile uyumlu çeşitli daha geniş bir kitlelere sunulacağı söylentiler arasında da yerini alıyor ve bunlar ifade edilmeye devam ediliyor bakalım sonuç ortaya ne olarak çıkacak merakla bekliyoruz bekleyip göreceğiz aynı şekilde.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları