Çalı kuşu ve Kurt Seyit gibi dönem dizilerinde oynayan Fahriye evcen Muhteşem yüzyıl kösem sultandan gelen rol tekliflerini’de Bir tarihi dizide daha oynarsam kariyerim zedelenir dedi ve reddetti. Muhteşem yüzyıl dizisinin devamı olarak’da çekilen Kösem Sultan bir türlü beklenen reytingi alamadı.

1

Bu neden ile dizinin yapımcı ve yönetmenleri sürekli oyuncu arayışlarındalar. Bugüne kadarda Hülya Avşar da dahil pek çok ismi kadrosuna dahil eden yapımcılar, her seferinde hüsrana uğradı. Kösem sultan ekibinin son umudu Fahriye evcen oldu fakat bu seferde tekliflerini reddetti.

1

Nurgül yeşil çayın kösem sultanın 40’lı yaşlarını Metin Akdürgerin 4 Muratı canlandıracağı dizide Fahriye evcenede rol teklifleri edildiği söylendi. Fakat çalı kuşu ve kurt seyit dizilerinde peş peşe dönem dizisi çeken Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümü mezunu olan Fahriye evcen’in yine bir tarihi dizide oynamayı kariyeri içinde doğru bulmadığı öğrenildi.

1

Güzel oyuncunun yerine’de Ferah zeynep Abdullah ile anlaşma sağladığı söylendi. Fahriye evcenin bu dizide rol almak istememesi kariyerini’de çöküşe geçmemek için olduğu söylendi. Fahriye evcen birçok dizide’de rol almıştı. Ve oyunu ile beğeniler toplamış bir isimdir.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları