Besteci ve piyanist olan Fazıl say Instagram hesabından yapmış olduğu Cumhurbaşkanlığının düzenlemiş olduğu ve siyaset partilerinin liderlerinin destek vermiş olduğu yenikapı mitingiyle ilişkin şiirsel açıklamalar yayınladı. Fazıl say Instagram hesabından Cumhurbaşkanlığının düzenlemiş ve siyasi parti liderlerinin destek vermiş olduğu yenikapı mitingine ilişkin şiirsel bir metin paylaştı.

1

Dünyaca ünlü türk piyanist fazıl say bugünkü yeni kapı mitingine ilişkin bugün burada el ele vereceksek nihayet geleceğimizi mutlu ve baskı altında olmadan yaşayacaksak hür olabilecek isek Cumhurbaşkanının ve muhalefetin tutumu da bu yönde ise bu bizleri sadece derinden mutlu eder.Gelin insanlar gün dostluk günüdür,demokrasi birbirine hak tanımaktadır.

1

Aydınlıkta ulaşmak bizlerin elimizdedir. Gelin bu şansı kullanalım mesajını verdi. Fazıl say istagram hesabından Cumhurbaşkanlığının düzenlediği ve Başbakan Binali yıldırımın CHP lideri kemal Kılıçdaroğlu ile Mhp lider Devlet bahçelinin destek vermiş olduğu destek mesajı yenikapı Mitingine ilişkin şiirsel bir metin mesajı’da yayınladı. Birlik ve beraberlik çağrısı yapan Fazıl say liderlerin yan yana olmalarından mutluluk duyduğunu dile getirerek bunun güzel bir durum olduğunu’da aktardı.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları