Chelsea forması giyen 23 yaşındaki Hollandalı Yıldız Van ginkel, Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat’ın transfer teklifine gelirim yanıtını verdiği öğrenildi. Fenerbahçe’de Başkan Aziz yıldırım ile Dick Advocaat zirvesi dün gerçekleşti. Takvim gazetesinin haberine göre Hollandalı teknik direktör görüşmede Sarı kanaryanın orta ve kanatlarında sorunlar yaşadığını daha iyi bir takım olamaları için bu eksiklerin giderilmesi gerektiğini söyledi.

1

UEFA Kriterleri nedeni ile bu transfer çalışmasının mali boyutu’da masaya yatırıldı. Dick advocaat orta sahada hem ozanın hemde 10 numara bölgesinde görev yapabilecek çok yönlü bir oyuncunun takıma daha çok katkı yapabileceğini söyledi. Gündeme Chelsea’dan Hollandalı yıldız Van ginkel geldi. Advocaat geçen sezon stoke city’ye sonrada PSv eindovena kiralanan Van ginkel’i istedi.

1

23 yaşındaki Hollandalı oyuncunun kiralık olarak transferine sıcak bakan Aziz yıldırım önümüzdeki günlerde İngiliz kulübü ile görüşmesi için Asbaşkan Ali yıldırımı görevlendirdi. Advocaat’ın Da van ginkelin menajeri ile temas kurduğu ve genç oyuncunun sarı lacivertli takıma gelmeye sıcak baktığı öğrenildi. Fenerbahçe’nin Van ginkelin yanı sıra kanatlardaki sorunu çözmek içinde Jermain lens ve Sow ile de görüşmelerinin sürdüğü ortaya çıkan bir diğer etkenlerden birisi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları