Fettullahçı terör örgütünün evlendirme programlarının sorumlusu olan pro dr nesrin gür san tutuklandı. Fetö pyd yapılandırmalarının evlendirme sorumlularından olduğu söylenen 2 çocuk annesi Profesör Doktor Nesrin gür san Eşi ile beraber tutuklandılar. Fettullahçı terör örgütü ve pydnin 15 temmuzda ki darbe girişimleri sonrasında öğretim üyesi eşi ile beraber tutuklandı.

1

Atatürk Üniversitesinde tıp fakültesi tıbbi fakültede pantoloji ana bilim dalı öğretim üyesi olan Prof dr. Nesrin gür san’ın cemaat yapılanması içerisinde katalog evlendirme programını organize ettiği söylendi. Üniversitenin üst düzey ablası olarak da bilinen ve cemaat üyeleri arasında evlendirme işini organize ettiği söylenen 2 çocuk annesi Prof dr. Gürsan suçlamaları kabullenmedi.

1

Prof dr. Gür san evlilik ile ilgili düşüncem sadece aile ortamında sorulduğunda görüş bildiririm. Kimsenin kalbini bilmiyorum. Aile içlerinde iç görüşleri sorulduğunda sadece fikrimi beyan etmiştim. Böyle organizasyonlarda girmeye vaktim yok dedi. Ben ani stres durumlarında kalp kasılmasına bağlı beyinler ve damarlarla kan gitmemesi sonuçlarında yoğun oksijensizliklere maruz kaldım. Ani müdahale edilmediğinde hayatım tehlikelere girebilir diyede konuştu. Bu soruşturma da devam edeceğini söylentiler arasında sonucu merakla bekliyoruz darbe girişimleri sonrasında tutuklamalar devam ediyor.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları