Türkiye barolar birliği başkanı metin feyzi oğlu 15 Temmuz darbe gecesinde özel kuvvetlerdeki Fetöcü üsteğmenin ihanetini anlattı. Ekran başındakilerin tüyleri diken diken oldu. CNN Türk ekranlarında yayınlanan Hafta sonu programına katılan Türkiye barolar birliği başkanı metin feyyioğlu’nun 15 temmuz gecesi yaşananlara ilişkin özel kuvvetlerde görev yapan bir askere dayandırarak anlattığı olay tüyleri ürpertti.

1

15 Temmuz gecesi komutanlarını kurtarmak üzere iki zırhlı araç ile göl başından hareket ediyorlar. Komutanın etrafının sarıldığı birliğe geliyorlar ve dışarıda çatışacaklar. Üsteğmenleri çatışacakları askerler ile aynı üniformaları giydikleri için mavi bereleri çıkarma emri veriyor. Emir üzerine askerler mavi berelerini çıkartıyor. Berelerini çıkartan askerleri havadaki skorsky helikopter biçiyor.

1

İki gün sonra ise bere çıkar emri veren komutanın aslında Fetöcü Olduğu ve bere çıkar emrini vererek işaretleme yapmış olduğu’da anlaşılmakta diye açıklamalarda yapılmıştı. Askerlere bere çıkarttırarak onları ölüme yollayan komutanın Fetöcü olmasına dair tüm kanıtlarda ortada yer alıyor. Askerlere bere çıkar deyip onları ölüme gönderen bu Fetöcü hainler her türlü kötülüğü yapabilirler. Ülkemiz büyük bir beladan kurtuldu ve Milletimiz sayesinde sokağa çıkan halkımız sayesinde.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları