Ankara’nın büyük şehir belediye başkanı Melih Gökçek,’Fettullah gülenin bu kadar büyük kitleye, nasıl hangi araçlarla kontrol ediliyor sorusuna tuhaf bir yanıtta bulundu.

1Ankara belediyesi büyük şehir belediye başkanı Melih Gökçek Cnn türk’ün konuğu oldu. Melih Gökçek,’ Fettullah Gülen bunca büyük kitleye hangi araçla sahip oluyor ve kontrol ediyor, nedir onu farklı kılan sorularının üzerine,’Özellikle de belki size komik gelebilir ancak bunu, farklı bir şekilde farklı bir metot ile yapıyor. Herkes bundan sora, az birazda bunu tartışsın. İnsanları esir alabiliyor.’ diye konuştu.

1

Toplu Mezar Yerleri Yapmışlar

Fettulah gülenin Ankara’da 400 kişinin öldürülmesinin sonucunda talimat verdiğini söyleyen Melih gökçek, Fettullahçı mensuplarının Mamak’da toplu bir mezar yerlerinin bile hazırlandığını söyledi. ‘Melih Gökçek ’20 Dakika ile kurtuldum’ Darbe girişimi esnasında belediye binasında bulunduğunu anlatan melih gökçek,şunları da söyledi; Savaş uçaklarımız uçmaya başladığı saatten 10-15 dakika öncesinde ben belediyeyi terk ettim.

1

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ise 15 dakika ile kurtuldu.Bende belediye binasından çıktıktan sonra, belediyeye iki ast subay geliyor.Gelen astsubayla beni soruyor. Arkada mutlaka bir tim vardı.’Melih gökçek burada deseler, 20-30 Asker gelecek ve bizleri teslim alacaklardı.20 ile 30 dakikalar arasında bende oradan kurtuldum dedi.

1

Gökçek ; Belediye Arabalarını Kullandık : Bir arkadaşının gece kondu evine yöneldiğini anlatan Melih gökçek buradan halkımızı yönlendirmeye çalıştım dedi. Emniyette bazı arkadaşlarım bizden yardımda istedi. Diyen Melih gökçek,kamyon,dozer,kepçe gibi araçları’da darbe girişimi, engellenmesi amacı ile  kullandıklarını ifade etti.Melih gökçek,Belediye araçlarınında halen hazırda beklediğinin de altını çizdi.

1

Fettullah Gülen Kanada yada Brezilyaya Kaçabilir: Fettullahçı Terör Örgütünün darbe girişimine karşın Amerika birleşik devletlerinin reflekslerinin zayıf olduklarını söyleyen, Melih gökçek,’Darbeyi kınıyorum darbecilere iyi davranın,tarzında açıklamalar yapıldığını ifade etti. 11 EYLÜL Saldırıları sonrasında birden çok kişinin Guantamoya toplanarak işkenceden geçtiğini söyleyen gökçek,Halkın attığı, iki yumruktan dolayıda işkence yapılıyor’diyorlar,ne alaka.İki polis öldürülse Amerika’da yer yerinden oynar dedi.Bunlar, 248 kişiyi şehit ettiler.diye açıklamalarda bulundu.Gökçek Amerikanın sınır dışı emri vermesi durumunda Feto’nun Brezilya, yada kanada’ya gidebileceğini de ifade etti.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları