Darbe girişiminden 2 ay öncesinde kurtlarvadisidarbe.com adresini satın alması ile dikkatleri’de üzerine çeken Pana film vadide Fethullah güleni Muhterem bey olarak’da isimlendirmişti. Türk televizyon tarihinin en uzun süreli dizilerinden birisi haline gelen Kurtlar vadisinin yapım şirketi olan Pana film 15 temmuz darbe girişimi ile ilgili bir filim çekeceklerini duyurdu.

1

Buraya kadar her şey normaldi Ancak Kurtlarvadisidarbe.com isminin darbe tarihinden iki ay öncesinde alınması’da kafalarda soru işaretleri yaratmıştı. Sosyal medyada bir anda gündem olan konuyla alakalı Pana film darbeyi önceden biliyormuydu? şeklinde Tweetler atılmaya başlandığı söylendi. Konuyla alakalı Pana filmden herhangi bir resmi açıklama yapılmazken Vadinin geçmiş dönemlerinde’de Fethullah Gülene de yer verildiği’de ortaya çıkmıştı.

1

Gündemdeki konularının hakkında’da takipler eden dizinin 2014 yılında yayınlanan bölümünde Polat alemdar ile hoca rolünü üstlenen kişi arasında ilginç bir diyalogda oluyor. Yapılan operasyonların kimin eli ile gerçekleştiğini soran Polat alemdar aldığı Muhterem bey yanıtı ile’de büyük şaşkınlık yaşıyorlar O dönemde büyük yankılar uyandıran bu diyalogtaki Muhterem beyin Fethullah gülen olduğu’da düşünülüyor ve öylede yorumlar yapılmıştı.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları