Leivaya izin çıkmaması ve ıslanın’da olumsuz yanıtlar vermesinden sonra Galatasaray futbol direktörü Cenk Ergün İtalya’da tiotenin menajeriyle masaya oturdular. Galatasaray ön libero listesinde ilk sıralarda yer alan Lucas leivanın transferini rafa kaldırdı. Sarı kırmızılı ekibi leiva ve liverpool ile kesin olarak anlaşmamasına rağmen menajer Jurgen klopp’un inadını’da kıramadı.

1

Leivanın transfer görüşmelerini bizzat yürüten Sportif aş yönetim kurulu üyesi olan Levent Nazif oğlu oyuncu ile aramızda hiçbir sorun yoktu. Fakat menajeri bırakmadı. Artık başka bir oyuncuya yöneleceğiz dediği söylendi. Bunun üzerine’de Futbol direktörü Cenk Ergün dün sürpriz bir görüşme gerçekleştirdi. Torinoya Islayı Juventustan istemek için giden Ergün beklediği cevabı alamayınca newcastle forması giyen Cheick Tiotenin İtalya haklarını elinde bulunduran Palladino ile bir görüşme yapmıştı.

1

30 Yaşındaki oyuncunun G.saray da forma giymeye sıcak baktığının ortaya çıkmasının üzerine adaya giden İngiliz ekibine transfer görüşmeleri yapacakları’da bildirildi. Fil dişili ön liberonun ayrıcada El cezire ile görüşme halinde olduğu’da alınan bilgiler ve gelen bilgiler arasında’da yer aldığı söyleniyor. Lucas leivanın G.saraya gelmesini eşi engelliyor haberleri’de sarı kırmızılı taraftarları kızdırırken Adriana lima hedefler haline gelmişti. Bunun üzerine ise leivanın eşi üzgün yüz işareti koyarak iddiaların doğru olmadığını ve liverpool’dan izin alabilse geleceklerini söyledi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları