Galatasaray yönetimi Selçuk inan ve Sabri sarı oğlunu takımdan gönderme kararı aldıklarını bildirdiler. Galatasaray’da değişim rüzgarları’da sert esmeye başladı. Büyük başarılar kazanılması sebebi ile es geçilen takım içerisinde guruplaşmaya bundan sonrada müsade edilmeyecek.

1

Futbolcuya dayalı sistemi’de bitirmeye kararlı olan Başkan Dursun Özbek Yönetimi Burak yılmazı göndererek başlamış olduğu operasyona tarihi çöküşten sonra kalemleri tek tek kırmaya başladı. Emre çolakla sözleşme imzalanmadı. Umut bulu ve olcan adında kadro dışı bırakıldılar.

1

Kaptan Selçuk inana yaptığı katkılardan dolayı devre arasına kadar şans verilirken’de Çin’e satılması gündemde oldu. Kaptanlık olayından beri kapris yapan emektar Sabri sarı oğlu’da gönderilecek. 2017 Model yepyeni bir kadro isteyen Galatasaray yönetimi’de bu yüzden yerli futbolcuların transferlerine ağırlık verdiler.

1

Serdar aziz Emrah baş san, Eren derdi yok, Tolga ciğerci uzun ve yıllarca katkı vermeleri için yeni bir kadro içindede daha fazla sorumluluk alacağına inanan sarı kırmızılı takım Bruma ve Sinan gümüş gibi yetenekleri’de önünü daha fazla açacaklar. Chedjou ve dzemaliye taviz verilmeyecek. Almanya kökenli olan Hakan balta ve Hamit altıntop’da gurbetçi olan futbolcularına ağabeylik yapacaklar.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları