Galatasaray Sportif A.Ş Yöneticisi levent nazifoğlu karabükspor maçı sonrası yaptığı açıklamada Karabükspor’a yazık oldu ifadelerini kullandı. Spor toto süper ligin ilk haftasında evinde kardemir karabükspor’u tek gol ile deviren Galatasaray’dada Sportif A.Ş yönetici levent nazifoğlu çok kötü oynadıklarını belirterek Beşiktaş maçında 115 dakika oynayan takımdan eser yoktu.

1

Karabükspor’a yazık oldu. Selçuk değil bütün takım kötüydü. Rakip bizden daha iyi hazırlanmış diye konuştu. Sarı kırmızılıların aldığı seyircisiz oynama cezasını’da değerlendiren sarı kırmızılı yönetici taraftarlarımız gördü, onlarsız çok zor oluyor her şey. Bizi onlarsız bırakmamaları lazım. Bir problem var bizim bunu çıkartmamız lazım halletmemiz lazım ifadelerini kullandı. Nazifoğlu öte yandan Diarra transferi ile ilgilide konuşarak Rus tarafı ile görüşme yapacak diarra bugün.

1

Durumu bugün belli olacak. Gün içinde belli olacak dedi. Galatasaray sportif A.Ş yöneticisi Levent nazifoğlu karabükspor’un daha iyi oynadığını vurgulayarak 18 saniyenin lafını yapmamak lazım. Onlarda o sürede gol atabilirlerdi. Onlarda sürekli yerde yattılar. Ben zaten açıkça söylüyorum karabükspor bizden daha iyiydi ve daha güzel oynadılar açıklamalarında bulundu nazifoğlu, ayrıcada Fenerbahçe’nin eleştirdiği kadar kötü oynamadığına kendilerinin ise çok kötü oynadıkları maçı kayıpsız atlattıklarını’da vurguladı.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları