Galatasaray’da kadro haricinde bırakılan futbolcuların şimdilik takımdan ayrılmaması, UEFA’nın koymuş olduğu maaş sınırının aşılmasına sebep oldu. Galatasaray’da olan Eren Derdi yok’un transferleri ve kadro dışındaki bırakılmış olan 4 futbolcunun takımdan henüz ayrılmaması, UEFA’nın kulübe koyduğu 65 milyon Euro’luk olan yıllık bütçe sınırlarının aşıldığına neden oldu. Eren’in Kasım paşa’dan alınmasıyla sınır yaklaşık olarak 2 milyon Euro ile geçilmiş durumdadır.

1

Sarı kırmızılıların hemen Tarık Çam dal, Olcan Adın, Umut Bulut ve Erdoğan Adili ile yollarını ayırmasının gerektiği durumundadır. Yönetim, bu nedenle Size teklifler var. Artık bunları değerlendirmeli ve ayrılmalısınız sözlerini dile getirdi. Olcan Adın’ı Bursa spor, Umut Bulut’u Kasım paşa ile Kar demir Karabük spor ve Tarık Çam dalı da Kayseri spor ile Eskişehir spor kulüpleri istemiş durumdadır.

1

Fakat, Galatasaray’da daha da iyi paralar kazanıp futbolcular, kendilerine gelmiş olan bu teklifleri değerlendirmeyi bile düşünmüyorlar. Maliyetleri 10.5 milyon Euro olan bu dört isimlerin takımlardan ayrılması için Galatasaray sportif A.ş yönetim kurulu üyesi olan levent Nazif oğlu ve Mehmet özbek futbolcularının menajerleri ile görüştüler. Yönetim Tarık, Olcan ve Umut’un as futbolculardan dahi yüksek ücretler aldığını söyleyip bu yüzdende bunları yedek olarak kulübede tutamayız dedikleri öğrenildi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları