Galatasaray Taffarelin ardından dünyanın 1 numaralı kalecisi olan lanse edilen ve Louis van galın kadrosunda yer alan kaleci antrenörü Frans Hoek ile anlaşmaya vardı. Galatasaray tafferelin ayrılmasının ardından Musleranın hocası olacak dünyanın 1 numarasını getiriyor.

1

Cimbomun dünyaca ünlü kaleci antrenörü Frans hoek ile anlaştığı’da söyleniyor. Son olarak’da Manchester ünited’de Louis vangalın ekibinde yer alan ve onunla birlikte hareket eden Hoek sarı kırmızılıların teklifini’de kabul etti. Taffarelin ayrılmasından sonra yönetime dünyanın en iyi kaleci antrenörünü getireceğim diye jan olde riekerink, vatandaşı olan Frans hoekin Muslera ile çalışabilecek en uygun isim olduğunu yönetime’de söyledi.

1

Hollandalının en ünlü kaleci antrenörü olan Frans Hoek Barcelona, Ajak, Bayern münih ve Hollanda milli takımını ve Manchester ünited gibi önemli ekiplerle’de çalıştılar. Daha çok Louis Van gaal ile beraber hareket eden 59 yaşındaki kaleci antrenörü jan olde riekerink ile beraberde Ajakda bir süre beraber çalışmışlardı. İki teknik adam Van gaalin teknik ekibinde yer almıştı. Kendine ait’de bir futbol eğitim internet sitesi olan Hoek Van gaalin United’den ayrılmasıyla boşa çıktı. Euro 2016 ve devamın’dada futbol maçlarını takip etti, izlediği kaleciler hakkında’da yaptıkları Yorumları ve raporları kendi sitesi üzerinden yayınlanan frans hoek 1997 yılından bu yana’da kaleci antrenörlüğü yapıyor.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları