Galatasaray, Manchester ünited’ın Alman Orta saha futbolcusu Bastian Schweisteigerin transferi konusunda İngiliz kulübü ile anlaşma noktasına vardı. Galatasaray orta saha futbolcusu dünyaca ünlü futbolcu getireceğini açıkladı. Liverpool’a Lucas leiva için düne kadar süre veren yönetim hem menajer Jürgen klopp’un tavrı hemde futbolcunun eşini bahane etmesi üzerine bu transferde defter kapanmıştı.

1

İngilizlerin yeni bir ön libero bulmaması da leivanın Adada kalmasına etkili neden oldu. Bunun üzerine de Rotalar tamamen gündemdeki bir başka isim olan Bastian Scweisteigere çevrilmiş durumda. Manchester ünited teknik direktörü jose mourinhonunda İstemediği Alman futbolcuya bugüne kadarki en ciddi teklifin Galatasaray’dan geldiği söylendi.

1

İngiliz ekibine makul bir kiralama ücreti’de ödemeye hazır olan Galatasaray yönetimi Scwesteigerin 6.5 milyon Euro’luk maaşının 3.5 kısmını karşılayacak. Kalan bölümü Manudan karşılaşmasını isteyen Galatasaray’ın önerisine İngilizler de sıcak bakıyorlar. Galatasaray’ın scweisteiger konusunda ısrarcı olduğu’da iddia ediliyor. Galatasaray bu transferi yapması durumunda bu seneki ilk ciddi transferi olması’da bekleniyor. Öte yandan forvete Eren derdi yoku ekleyen Galatasaray Forvet arayışlarını’da sürdürüyor. Umut bulutu’da Kasımpaşa’ya göndermeye hazırlanan Galatasaray Forvet bölgesine’de takviye yapacak gibi görünüyor.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları