Galatasaray’ın Bursa spordan transfer etmek istediği serdar azizin neden yedek olduğu ortaya çıktı. Chedjou ve Serdarın Sol stoperde oynamak istememesi üzerine Serdar Yedek kaldı. Galatasaray’ın Bursa spordan 4 milyon euro artı oyuncu karşılığında transfer ettiği Serdar azizin Sarı kırmızılı takımda forma giyememesiyle alakalı olarak çarpıcı bir iddialar ortaya atıldı.

1

360 Kanalında yayınlanan Tele gol adlı programın muhabirlerinden Süleyman rodop Serdar azizin Aurelien Chedjou nun teknik direktör Jan Olde riekernik gösterdiği Ben sol stoper oynamam tepkisi sebebi ile oynamadığını öne sürdü. Canlı yayında Galatasaray’da yaşandığı iddia edilen olayı anlatan Rodop Chejoudan kaynaklandığı söyleniyor. Riekernik Serdar ile chedjou aynı anda oynatmak istiyor ve bunu antrenmanda deniyor.

1

Ancak Serdar sağ stoper olarak oynuyor. Chejoudan da aynı mevkide oynaması’da Serdarın oynamamasına etkin neden oluyor. Riekernik Chejouya sol stoper oynayacağını serdarın ise sağ stoper oynayacağını söyledikten sonra Kamerunlu futbolcudan tepki görüyor. Chejou Ben burada sağ stoperden başka hiçbir yerde oynamam diyor. Bu gelişmelerin ardından’da Serdar aziz Galatasaray’da yedek kalıyor. Dedikoduları kanalda konuşulanlar arasında yerini alıyor bunların gerçek olup olmadığı ilerki günlerde ortaya çıkacak.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları