Dünyanın bir çok ülkesinde arama motoru olarak hizmet veren güzel bir arama motoru olan Google, yine yeni logoları ile bir çok değişikliliği yapmaya devam ediyor. Dünyadaki en güzel ve en çok tercih edilen arama motorlarından birisi olan Google, şu anda yeni logosu ile gerçekten çok hoş görünüyor.

1

Google kısa süre içinde kendisini tanıtmış olan ve kullanıcılara güzel hizmetler vermek amaçlı yeni sistemler yapmakta olan özel bir arama motorudur. Farklı ülkelere göre uzantıları olması ve her ülkede hizmet vermesi arama motoru ihtiyaçları olanlar için gerçekten çok güzel bir adres.

1

Google genelde kısa süre aralar ile logo değişiminde bulunuyor ve bunun bir anlamı olduğunu düşünüyoruz. Bunun anlamı aslında şu olabilir. Her gün güncel olan sistemler ve yenilikler ile Google yine karşımıza bir çok yerde çıkıyor ve hizmetler vermeye devam ediyor.

1

Google bir çok uzantıda hizmet verirken yine Youtube gibi sistemler ile çevresini genişletmeye devam ederken geleceğimiz dönemlerde yine güzel şeyler yapacağını her gün farklı logoları ile birlikte belli ediyor. Bizlerde Google başarılarını takip etmekteyiz.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları