Yarış oyunları sevenlerin vazgeçemediği oyunlardan birisi Gran Turismo Sport bekleyenlerin üzüleceği bir haber vererek çıkışını 2017 yılına ertelediğini bildirdi. yarış oyunları sevenlerin gözde oyunlarından birisi olan Gran Turismo Sport, Play Station 4 iççin bu yıl ki çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan oyunlar arasındaydı.

maxresdefault

Oyuncuların büyük heyecanla beklediği oyunlar arasında olan yarış oyunu Gran Turismo Sport’tan beklenenin aksine üzücü bir haber geldi. geçtiğimiz günlerde çıkan bir habere göre, Kasım aylarında piyasaya sürülmesiyle birlikte planlanan oyunun çıkış tarihinin ertelendiği açıklandı. Oyunun yeni tarihle 2017 yılında çıkması planlanıyor.

1790627

Digital ve Sony tarafından Gran Turismo Sport oyununa ilişkin ortak bir açıklama gelmiştir. Yapılan açıklama da oyunun 15 Kasım 2016 olan çıkış tarihinin, 2017 yılına ertelendiği söyleniyor. Açıklama, Kazunori Yamauchi tarafından Play Station bloğunda yapıldı. Play Station 4 için çıkarılması beklenen oyunun beklendiği tarihte çıkmayacak olması oyunun bekleyenlerini de üzdü. Ağustos ayının başlarında Sina’ya konuşan oyun direktörü Kazunori Yamauchi oyunun yüzde 70’nin tamamlandığını söylenmiştir.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları