Günümüzde bir çok evli kadının hayalidir bir çocuğunun olması, bir çok kadın hamilelik dönemlerinde neler yapılması gerektiğini arıyor. Ve hamilemiyim diyen kadınlar nasıl anlarım diye bir çok yerde güncel bilgiler arıyor bizlerde bu güzel bilgileri sizler için sitemizden paylaşıyoruz.

1

Öncelikle bir kadın neden hamile kalmaz bunun hakkında kısa bilgiler verelim. Bir kadının hamile kalmaması şunlardan sebepleniyor olabilir. Öncelikle bir kadın kısır olursa hamile kalamaz ve bu durum erkeğin kısır olmasından da kaynaklanabilir.

1

Genelde bir çok evli çiftin çocukları olmuyor ancak bunların nedenleri her zaman kısırlık olmuyor bunun nedeni kimi zaman erkekte oluşan döl yolları ile ilgili olabiliyor. Yani intihap dediğimiz şey erkeklerde olabiliyor ve bunun çözümü bir doktor tavsiyesinden geçiyor.

1

Günümüzde bir çok erkek bu sayede eşi ile birlikte çocuk sahibi oluyor bir doktora gidiyor ve derdini anlatıyor doktor hemen bir kaç ilaç yazıyor ve o erkek ilacı doktorun tavsiye ettiği dönem içinde tüketiyor ve sonrasında kadın ve erkeğin çocuğu olabiliyor.

1

Bir kadın peki nasıl hamile olduğunu anlar hemen bunun açıklamasını yapalım. Öncelikle kadınların mide bulantısı ve aş ermesi kadında hamilelik belirtilerinin göstergesi olabiliyor. Ancak bu durumlar kimi zaman başa gelmese de hamile olduğunuzu anlamak için ya bir doktora gidin yada hamilelik testi alın bu sayede kolayca hamile olduğunuzu anlayabilirsiniz.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları