Hande Erçel’in Masaj Sevdası

2 sene önce
126 kez okunmuş

Güzelliği ile bütün herkesin gözü Hande Erçel’de oldu. Vakit bulursam masaja gideceğim ama Tayland’a masaj yaptırdıktan sonra buradakileri sevmiyorum, sözlerini dile getirdi. Yıldızı Güneşin kızları dizisiyle parlamış olan Hande Erçel, şimdilerde ise seyircilerin karşısında olup, hakkında merak edilmiş olan konuların hepsini Elele’ye anlattı.

1

Kendisi hakkında bilinmeyenlerin olduğu vardır. Onları anlatan güzel oyuncu, ilk olarak masaja bayılıyorum dedi. Eğer vaktim olursa Tayland’a masaj yaptırmaya gidicem ve ardından buradaki yapılan masajlar hoşuma gitmiyor bunun için burada yapılan masajları sevmiyorum sanırım dedi. Keşke her zaman vaktim olduğunda Tayland’a gidip orada masaj yaptırsam dedi.

1

Çocukken tek isteğim bir oyuncu olmaktı dedi. Çocukken tiyatro oyunlarında rol aldım, zaten içimdeki bu heves tiyatroyla bir başlangıç olmuştu. Lisedeyken ise bir oyun sahnelendirileceği zaman hep başı çekiyordum. Hatta Figen adlı bir öğretmenim bu yolda böyle gidersem bir gün çok iyi bir yerlere gelebileceğimi söyledi. Bana çok inandı, ben de bu motivasyonla devam ettim ama kara kalem çizime de çok yetenekliyim ve babam bu yeteneğimi değerlendirmem gerektiğini istedi. Mimar sinan güzel sanatlar üniversitesini Geleneksel Türk sanatları bölümünü’de kazanınca oyunculuğu dışarıdan eğitimler alarak yapacağına inandığını belirtti.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları