Kanal D’nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayatımın Aşkı 14. bölüm fragmanını yayınladı. Son bölümü ile dün akşam ekrana gelen Hayatımın Aşkı dizisinde Kaan, Gökçe’ye yakınlaşmanın yolunu ararken Demir’in lise arkadaşı Gökçe ve Demir’in arasını açıyor. Hayatımın Aşkı 14. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

57b9d88418c77317e8349eb4

Dün akşam son bölümü ile ekrana gelen Hayatımın Aşkı dizisinin yeni bölümünde Gökçe, Demir’in zarfının peşinden giderken başına gelmeyen kalmıyor. Demir için bu bilginin çok önemli olduğunu düşünen Gökçe, durumu Demir’in annesiyle paylaşmak ister. Fakat işler çığrından çıkacaktır. İşte, Hayatımın Aşkı 14. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar..

Demir’in bir süredir peşinden koştuğu sırrı, Gökçe öğrenir. Öyle bir bilgidir ki; Demir’in hayatını tamamen değiştirecektir. Demir’in zarar göreceğini düşünen Gökçe, bu sırrı saklamaya karar verir. Durumu, annesi Nesrin’e anlatmanın iyi fikir olduğunu düşünen Gökçe yanılır. Çünkü bu bilgi Nesrin’in kalp krizi geçirmesine sebep olur. Gökçe için işler hiç umduğu gibi gitmez. Hastanede Nesrin’i tedavi eden Dr. Nil, Demir’in lise yıllarından arkadaşı çıkar. Demir ve Nil arasındaki beklenmedik yakınlık, Gökçe için işlerin daha da kötü gitmesine sebep olacaktır.

Kaan geçirdiği trafik kazası yüzünden evde istirahat halindedir. Gökçe, attığı her adım da hayal kırıklığına uğrarken, Kaan’da teselli bulur. Tarık, Japonya’da işlerini batırdığını ve iflas ettiğini Nilüfer’den saklamaya devam eder. Nilüfer taşınacakları yeni evin hayalini kurarken, Tarık da dört bir koldan iş arar. İstediği gibi işi bir türlü bulamayan Tarık’a, Bartu yardım eder. Bartu’nun çok iyi bir fikri vardır!

14. Bölüm Fragmanı


HAYATIMIN AŞKI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Şenkal Ailesi’nin neşe kaynağı, Nilüfer’in yeni doğan bebeği olmuştur. Bebeğin doğumunu kutlamak için herkesin katılacağı bir piknik organize edilir.

Gökçe Demir’le arası bozuk olduğu için pikniğe gitmek istemez ancak Rezzan’ın zorlaması ile gitmek zorunda kalır. Gökçe’nin piknikte olduğunu öğrenen Demir ise peşinden gider. Gökçe hiç beklemediği anda Demir’i karşısında görünce ne yapacağını şaşırır. Nilüfer’in, Japonya’da çalışan kocası Hakan’nın eve gelmesi herkes için büyük sürpriz olur. Bu beklenmedik gelişme en çok Nilüfer’i sevindirir. Fakat, Hakan yanında bir sırla gelmiştir. Kaan’ın Gökçe’ye hissettiği yoğun duygular hayatını etkilemeye başlar. Gökçe’yle konuşmak için yanına gittiği sırada motoruyla geçirdiği trafik kazası, hastaneye kaldırılmasına sebep olur.

Sema ve Bartu’nun bir kavgalı bir barışık ilişkisi devam eder. Tesadüf eseri buldukları bir objenin tarihi eser olduğunu düşünen ikili için macera başlar. Bu objeyle ilgili hem Sema’nın, hem de Bartu’nun farklı planları vardır. Demir’in uzun süredir peşinde koştuğu hayatıyla ilgili çok önemli bir sırrı Gökçe öğrenir. Şimdi ne yapıp edip bu sırrı Demir’den saklamalıdır…

Hayatımın Aşkı Son Bölüm izle!

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları