Aşk sezonu yine geldi, özellikle büyük şehirlerde vitrinlerde, sokaklarda her yerde aşkın günü sevgililer günü ile ilgili yazılar, kırmızı ve pembe süslemeler, kalpler dikkat çekiyor. Televizyonda gördüğünüz, gazetede okuduğunuz, radyoda dinlediğiniz pek çok reklam sizi sevgililer gününde nasıl bir hediye almanız gerektiği konusunda yönlendirmeye çalışıyor. Ancak siz geçen sene olduğu gibi bu senede nasıl bir hediye hem romantik hem de kullanışlı olabilir diye düşüncelere daldınız. Bu yazımızda geleneksel hediyelerin biraz dışına çıkarak size ilginç sevgililer günü hediyeleri hakkında bir kaç fikir vermek istedik. Tamam, yazımızda yer alan ve bize değişik gelen ilginç sevgililer günü hediyeleri sizin için çokta ilginç olmayabilir kabul ediyoruz ama bu fikirlerden yola çıkarak kendi ilginç sevgililer günü hediyenizi bulabilirsiniz. Mücevher ve Takılar: Mücevherin nesi ilginç dediğinizi duyar gibiyim.

sevgi

Sevgililer gününde mücevher veya takı hediye etmek oldukça klasik olabilir ancak mücevher ve takılar arasında sadece sevgililer gününe özel ilginç tasarımlar bulmanız mümkün. Bütçenize göre pırlanta modellerinden gümüş kolyelere kadar sevgilinizin hoşuna gidebilecek modeller bulabilirsiniz. Kalp şeklinde bir kolye ucu, isimlerinizin yazılı olduğu bir bilezik, erkekler içinse yine isimlerin bulunduğu bir kravat iğnesi her iki tarafında hoşuna gideceği bir hediye olabilir. Şişedeki Mesaj: İlginç bir sevgililer günü hediyesi bulmak için illa bir servet harcamanıza gerek yok.

14-subat-sevgililer

Üzerinde etiket veya bir yazı olmayan cam bir şişe alın, içine el yapımı veya çok şık bir kâğıda sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi kendi cümleleriniz ile yazın, üzerine sık kullandığınız ve sevgilinizin en çok sevdiği parfümden sıkın. Daha sonra şişeyi kırmızı tercihen kadife bir çantaya koyun. İsterseniz mesaj kâğıdını koymadan önce şişenin tabanına bir kaç kırmızı gül yaprağı da yerleştirebilirsiniz. İlk Buluşma: Sevgilinizle nerde nasıl tanıştığınızı ayrıntılarıyla hatırladığınıza eminiz. Bu günden sakladığınız sinema bileti koçanı, konser bileti gibi bir hatıranız varsa çok romantik bir hediye olacaktır. O geceden herhangi bir hatıra saklamadıysanız onu aynı yere tekrar götürerek o ilk canlandırabilirsiniz. İlk tanıştığınızda ya da ilk randevunuzda yaşadığınız komiklikleri anarak güzel bir gece geçirmeniz mümkün.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları