Günümüzde çok ama çok farklı zevklere sahip ve bir çok farklı karakterlere sahip olan insanlar vardır. Bu insanlardan bir çoğu kendisini yalnız hisseder ancak bu yalnızlık sadece yalnız olan insanlarda değil normalde ailesi ile yaşayan kişiler bile olabiliyor. İnsanlar bu yalnızlığı neden çekiyorlar, durumlar neden bu aşamalara gelebiliyor bunlar hakkında bilgiler almak istersiniz diye burada sizlere faydalı bir bilgi sunuyorum.

1

 Öncelikle bir insan sevgiye mutlaka ihtiyaç duyar, günümüzde en kötü olan insanların bile yeri geldiği zaman sevgi sayesinde kendilerini rahat hissedebiliyorlar. Yalnızlık deyince belkide aklımıza gelen şey ilişki olarak geliyordur. Ancak ilişki ile şu andaki konumuzun hiç bir alakası olamaz, çünkü insandaki yalnızlık ve bunu çözen sevgi çok ama çok farklı bir şeydir.

1

Yalnızlık çeken bir insan bir derdi olduğu zaman belkide ailesine sorunlarını anlatamaz veya onlar ile birlikte dertleşemez çünkü onlardan çekinir yada onların daha farklı bir dünyaya sahip olduklarını düşünürler. Ancak bir erkeği örnek verelim bir erkek bir bayan ile birlikte sevgi içerisinde olduktan sonra o erkek hiç bir şeyden çekinmez ve sorunlarını çözmek için sevgisini paylaşmış olduğu bayan ile birlikte dertleşebilir.

1

Yalnızlık çektiği zaman bir bayan ile birlikte sinemaya gidebilir, örnek olarak film izleyebilir, yada el ele tutuşup bir sahip kenarında dolaşabilir bir kaç farklı yapılacak şeyler ile bazı sorunlarını unutabilir ve kendisini yalnızlıktan ayırmak ister artık bundan sonra yanında derdini anlatacağı birisinin olduğunu anlar ve yalnız olmadığını anlayarak hayatına daha sorumlu bir davranış sergileyerek devam eder. Ancak bir insan hiç bir zaman yalnız değildir.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları