15 Nisan 2014’te son teklisi Kalbimin Tek Sahibine” piyasaya çıkmıştır. Çıktığı andan itibaren dijital platformlarda en çok dinlenenler arasına girmiştir ve Kalbimin Tek Sahibine NetD Müzik kanalında 140 milyondan fazla izlenerek rekor kırmış İrem Derici hemen ardından ikinci maksi teklisi Üçü çıkartmıştır Çıkış şarkısı Bir miyize klip çekilmiştir.

irem-derici-fotograf

Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstlenmiştir. İstanbul Balat’ta yaklaşık 16 saatlik çekim sonucu ortaya çıkan klip tüm müzik kanalları ve internet üzerinde NetD müzik adresinde yayınlanmaya başlanmıştır. Üçün ikinci şarkısı Nabza Göre Şerbet İrem Derici’nin Zorun Ne Sevgilim şarkısında birlikte çalıştığı Emrah Karaduman ile Gökhan Şahin’in imzasını taşımaktadır.

irem-derici-

İrem Derici bu maksi teklide Azeri türküsü Nazende Sevgilimi de yeniden yorumlamıştır. Türkünün aranjesi ise Rıza Esen demir tarafından yapılmıştır. İrem Derici,24 Mart 2015 tarihinde Değmezsin Ağlamaya isimli maxi single’ı çıkartmıştır. Maxi single çalışmasında 2 şarkı ve bir remix versiyon bulunuyor. Çıkış parçası Değmezsin Aglamaya’nın söz ve müziği Hüseyin Boncu düzenlemesi Erkin Arslan’a; ikinci şarkı İstemez Misin’in söz ve müziği Hüseyin Boncuk düzenlemesi ise Uğur Can Sezene ait.

111

Albümün üçüncü şarkısı ise, ünlü radyocu Rıza Esendemir’in Değmezsin Ağlamaya için yaptığı remix çalışmadı olmuştur. Yine İrem Derici 9 Eylül 2015’te Aşk Eşittir Biz isimli single albümünü çıkarmıştır. Şarkının sözü ve müziği Hüseyin Boncuk düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye aittir. Derici, 12 Şubat 2016 tarihinde ilk albümü olan Dantel albümünüEntertainment etiketiyle yayımlamıştır. Albümün çıkış şarkısı albümle aynı ismi taşıyan”Dantel” şarkısı olmuştur.13 Eylül 2014 tarihinde Rıza Esendemir ile evlenmiştir.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları