Bildiğimiz üzere bu gün bayram ve bu gün İstanbul caddeleri ve sokakları neredeyse boş, şu anda İstanbullu bir çok insan memleketlerine, kimisi ise tatile gitti ve sokaklar boş caddeler boş kaldı. İstanbul ne zaman aynı Trafiğe kavuşur hemen bunun hakkında bilgiler verelim sizlere.

1

İstanbul bayramın 3.günü ve bayramdan sonraki günlerde yine trafik sıkışmalarına ve trafikte kalabalık olmasına neden olacak. Sizlerde eğer geri dönüş yapmak istiyorsanız bayramdan sonra 2 yada 3 gün bekleyin çünkü tam bayram bitişinde yine insanlar geri dönüş yapacaklar ve trafikte yine tıkanma yaşanacak.

1

Bayramda bir çok insan nereye gitti ? elbette bir çok insan memleketine bir çok insan ise tatile gittiler. Bildiğimiz üzere Antalya ve çevrelerinde tatil kentleri var kimisi ise Kuşadası tarafına gidiyor ve tatil yapmaya devam ediyorlar ancak geri dönüşler yaşandığı zaman trafik epeyi bir zorluk ile karşılaşacak.

1

İstanbul’da 3.boğaz köprüsü yapıldı ve İstanbul, İzmir arası 3 saat oldu bu sayede belki biraz Trafik rahatlayabilir. Ancak köprüden geçmek için 80 tl civarında bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bu ücreti ödeyerek sizlerde yeni köprü üzerinden İstanbul Ve İzmir istikametine gidiş yapabilir ve geri dönüş yapabilirsiniz.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, , ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları