Marmaris’te geçtiğimiz gün yakalanan yedi darbeci askerlerden biri,karakola 200 metre mesafe kala,biri marketten alışveriş yapıp, daha sonra arkadaki bahçeden domates biber alırken yakalarını ele verdiler.

1

Marmaris’teki çetibeli Mahallesinden dün yakalanan yedi darbeci askerin birinin yakalanmadan kısa bir süre önce, sivil görünümlü olarak çetibeli Jandarma komutanlığı karakoluna 200 metre kala bir markete girerek alışveriş yaptıkları, ortalığa çıktı.

1

Sivil Görünümlü Olarak Bahçeden Domates İle Biber Aldı: Sorgulanmalarının ardından kaçak oldukları sürede yaptıklarını da anlatan darbeci askerlerin, içlerinde birisininde sivil görünümlü olarak yakalanmadan hemen önce yakalarını ele verdikleri yerin, 1 km mesafesinde bulunan ve çetibeli jandarma karakolunun hemen yanındaki bir marketten giderek,10 ekmeği aldığı, daha sonra tekrar oraya dönerek marketin arka tarafındaki bulunan evin bahçesinden de domates ile biber aldıklarını iddia, ettiler.

1

Bahçe Sahibi Polise İhbar Etti: Bahçenin sahibi kadına’Hakkını helal et diyen’darbeci askerlerinin yakalanmasından sonra hem market, sahibinin hemde bahçenin sahibi kadının jandarmayı arayarak,durumları bildirdiği iddia edildi. Askeriyeye ait malzemeler de bulundu: FETÖ terör örgütünün darbe girişimleri esnasında,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ayrılmasından sora, Muğla’nın ilçesinde konakladığı otele saldırı yapan ve daha sonrada kaçan askerlere ait olduğu belirlenen askeri kıyafetlerde, bulundu.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları