İstiklal Caddesi İstanbul

2 sene önce
143 kez okunmuş

İstanbul’da en çok gezilen ve en çok kalabalık olan yerlerden biri ise Taksim İstiklal Caddesi olarak biliniyor. İstiklal caddesi yıllardır en çok ziyaret edilmek istenen yerlerden birisi olarak ilk sırada yer alıyor. Öncelikle yurt dışından gelen vatandaşlar en çok İstanbul bölgesinde Taksim İstiklal Caddesi bölgesinde gezinmek istiyorlar.

1

İstiklal caddesinin özellikleri neler ve neden insanlar burada gezmek isterler. Güzellik konusunda çok iyi bir yer diyebiliriz. Ancak istiklal caddesi genelde barlar ile meşhur olduğu için bu bölgede yetişkin insanların gezmesi daha iyi olur.

1

Bildiğimiz üzere bir çok zaman İstiklal Caddesi bölgesinde canlı bomba patlamaları gerçekleşti. Bu nedenden çok tehlikeli bir yer haline geldi. Şu anda en çok kalabalık yer olduğu için en tehlikeli yerlerden birisi olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

1

İstiklal caddesinin daha başka özellikleri ise çok insan olması ve çok kalabalık olması kimi tarafında tarihi yerler ve alışveriş mağazaları olduğu için insanlar burada gezmeyi ve eğlenmeyi seviyorlar. Bu nedenden burayı sık sık ziyaret ediyorlar.

1

Gece ve gündüz demeden İstanbul İstiklal Caddesi, çok kalabalık oluyor ve insanlar tarafından sürekli olarak tercih ediliyor. Sizlerde güzel bir yer gezmek isterseniz İstanbul’da gideceğiniz ilk yer İstiklal Caddesi olabilir.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları