Özellikle büyük şehirlerde yaşayan ve ortalamanın altında gelir grubunda olan ailelerin hanımları için çeşitli yollarda ek gelir şart olmaktadır. Çünkü şehir hayatı;köy hayatı gibi değildir. Köydeki o sadece geçinip gitmekten geri kalan zamanda da ailenizle mis gibi yaşamaktan ibaret olan yaşamı şehir hayatına uygulamak neredeyse imkansızdır.

1

Hele ki çocuklu bir aileyseniz vay halinize Durum böyle olunca zaten her gün işe gidip gelen faturasıydı şusuydu hayat daha çok zorlaşır ve ek gelir mutlaka şarttır gibi sektörlerin hiçbirine ihtiyaç kalmasın herkesin görevi önceden olduğu gibi basit ve net olsun.

Asian Businesswoman on laptop computer in office

Ama doymak bilmez bir köpek balığı gibi bizleri de midesine indiren sistem sağ olsun eğer belirli bir zenginliğin üzerinde servet sahibi değilseniz vay halinize peki evde ek gelir olarak nasıl para kazana bilirsiniz evde ek gelir olarak örneğin çeşitli ucuz malzemeler alıp güzel dekorlar yapıp sata bilirsiniz.

1

Büyük şehirde iseniz büyük mağazalardan nikah şekeri inci boncuk gibi bir şeyler alıp evde adet sayısına göre kolayca yapa bilirsiniz her yaptığınız örgenin bir bileklik için size ödeme bir bilekliğin başına 10 kuruş verilecektir peki bu bileklikler tabi kide 10 tane yirmi tane değildir 2 bin 3 binlere hatta daha fazlası bile ola bilir boş vakitlerinizi ek gelir olarak geçire bileceğiniz daha çok imkan vardır tabi kadınlar yaratıcılığınla bir çok zor işlerin bile üstesinden gele bilir.

 

 

 

 

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları