Kadınlar biliyor ki şık bir topuk çevresindeki insanların ona bakışında ciddi değişimler yaratıyor Kadın kendini daha güzel çekici ve güçlü hissediyor kendine güveni artıyor oysa bu bir paradoks çünkü kadınları mutlu eden topuklar çoğu kez acı çekmelerine de yol açıyor. Günün sonunda ağrıyan ayaklarıyla yürümekte zorluk çeken kadınlar topuklu ayakkabı giymenin güzel ama zararlı bir şey olduğuna kanaat getiriyor işte bu yüzden mutluluk veren çok acı mutluluk veren keyfe dönüşüyor.

1

Üstelik pek bilinmemekle birlikte sağlıklı bir topuklu ayakkabı tüm bacak kaslarının çalışmasına yardımcı oluyor ve benzersiz görüntü yaratıyor Türkiye’nin önemli ökçe üreticilerinden Ce Plast hem rahatına hem de şıklığına önem veren kadınların sağlıklı bir şekilde topuklu ayakkabı kullanabilmeleri için püf noktalarını açıklıyor Satın aldığınız ayakkabının malzemesine ve kalitesine dikkat edin ayakkabının iç kısmının çok kaygan ve sert olmaması gerekiyor. Ayrıca ayağınızın doğal yapısıyla uyum göstermeli Ayakkabının uzunluğu ve genişliği ayağınızla orantılı olmalı Akşam saatlerinde ayakkabı almaya özen gösterin.

1

Çünkü günün yorgunluğunu taşıyan ayaklar hangi ayakkabı da rahat edeceğini daha iyi seçer Ayak numaranızı yaşınız ilerledikçe kontrol edin Ayakkabınızı ayakta deneyin Ayrıca iki çifti de deneyin çünkü her iki ayağın ölçüleri aynı olmayabilir. Ayakkabıyı denerken yüksek topuk nedeniyle ayağınızın ne kadar öne kaydığına dikkat edin Eğer ayakkabıyı giydiğinizde topuğunuzun arkasında işaret parmağınızın rahatlıkla sığacağı kadar boşluk kalıyorsa ayağınız fazlasıyla öne kaymıştır ve o ayakkabı ayağınıza iyi uymuyor demektir ve ayak baş parmaklarınızı açıkta bırakın rahat olsunlar.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, , ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları