en-guzel-nisan-yuzukleri

Listemizin ilk sırasındaki yüzük, Georg Jensen imzası taşıyan sade bir tasarım. Yaklaşık 8.000 dolar değerinde olan bu nişan yüzüğü, sade tarzıyla dikkat çeken zarif bayanlar için gayet uygun görünüyor. 18 ayar beyaz altından üretilen yüzüğün en dikkat çekici noktası ise üzerindeki göz alıcı elmas. Sonuçta böyle bir yüzük ile yapılan evlilik tekliflerinin reddedilebileceğini pek zannetmiyorum. Eğer hayatınızı birleştirmek istediğiniz kadın, abartısız kıyafetlerden ve takılardan hoşlanıyorsa, bu tarz yüzükleri aklınızın bir köşesinde bulundurmalısınız derim. Reddedilmesi zor olan bir diğer nişan yüzüğü ise Aurora’ya göre daha gösterişli olan Annoushka tasarımı. Ortasında büyük bir elmas taşı olan 18 ayar beyaz altın yüzüğün kenarlarında da bir dizi değerli taş sıralanmış.

binbirdiy

Favourite Rings olarak adlandırılan yüzük, bayanların arkadaşlarına göstererek hava atabileceği kadar şaşaalı diyebilirim. Sonuçta bu yüzüğün fiyatı 5.450 dolar olarak belirtilmiş. Klasik ve modern tarzın harmanlanarak tasarlandığı bu Chopard tasarımının fiyatı ise 16.800 dolar. Ortasında bir tane büyük ve yan tarafında her biri 0.7 karat ağırlığında olan 18 adet elmasla tasarlanan nişan yüzüğü kırmızı altından üretilmiş olmasıyla da dikkat çekiyor. Sonuçta bu yüzük, iç tarafındaki marka imzasıyla bir kadının aklını çelmeye yeter de artar. Eğer farklılıklardan hoşlanan bir kız arkadaşınız varsa, Boodles markalı yüzük kesinlikle size göre diyebilirim. Sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken elmas yüzük, yüksek fiyatıyla da akıllara zarar dedirtecek cinsten.

evlilik-teklif

Her biri 0.7 karat ağırlığında olan yuvarlak kesim elmaslarla donatılan 33.750 dolar değerinde olan yüzük, gerçekten etkileyici görünüyor Dünyaca ünlü firma Graff’ın bu tasarımı ise gösterişi sevenler için kesinlikle çok uygun. Evlilik teklifini abartılı bir biçimde yapmak isteyenler, böyle etkileyici bir yüzüğü tercih etmeli diye düşünüyorum. 12.84 karat ağırlığında markiz kesim elmasıyla dikkat çeken yüzüğün üretiminde platin kullanıldığını da ayrıca belirtelim. Sonuçta evliliğe ilk adım böyle bir yüzükle atılırsa, mutluluğunuz daim olur diye düşünüyorum. 1932 yılından beri mücevher ve saat üretimi işinde olan Harry Winston tasarımı da oldukça gösterişli. Platin kullanılarak üretilen yüzük, elmas detayları ile de dikkat çekiyor. Üzerindeki sonsuzluk simgesi figürü ile oldukça sembolik görünen nişan yüzüğü, bu özelliğiyle yapılan teklife ayrı bir anlam katacaktır.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları