38 Bin kişinin tahliyesinin önünü açan kararnameden yararlanamayan Deniz Seki Ceza evinde kaleme aldığı mektupta Yaşadıklarımı düşündükçe delireceğim ifadelerine yer verdi. OHAL Kapsamında yayımlanan ve 38 bin kişinin tahliyesinin önünü açan kararnameden yararlanamayan ünlü sanatçı deniz seki isyan etti.

1

Ceza evinde bir mektup kaleme alan Deniz seki Yaşadıklarımı düşündükçe delireceğim dedi. Bu mektubu gözyaşlarım yanağımdan süzülürken ellerim tir tir titrerken bu haksızlığa maruz kaldığım için kendime sorduğum bir sürü soru arasında boğulduğum için kurşun yemiş gibiyim yaralandım çok diyebilmek için yazıyorum.

1

Hakmı bu Uyuşturucu ticareti ve temini yüzünden bana itham edilen bu aşağılık suçlama altında ezilmekten ezilmiş durumdayım. Sessiz çığlığım duyulsun diye yazıyorum bu cümleleri. 1 yıl denetim yasasından faydalanan ben yine aynı suçtan mezdarip ben hala hapishanede. Ne yaptım ben niye 2 yıl denetim vurmuyor?.Ceza evinde edebimle hapis yattığımdan beri ne değişti’de ben 2 yıl denetimden faydalanamıyorum? Nerede kaldı şimdi adalet? Sorarım size? Sorun bakalım bu kuruma hiçbir saygısızlığım bir yanlışım olmuşmu? Hani iyi hal indirimi? Bir sanatçıyım ben yırttım kendimi beni yeniden yargılayın diye. Reddettiler o başvurularımı peki reddedenler nerede şimdi? Yarısı fetöcü çıktı Hapisteler.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları