Kayseri’de 14 yıllık eşiyle zorla ters ilişkide bulunmak suçlamasıyla yargılanan Sinan D. (42), 12.5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Mahkeme heyeti Sinan D.’ye eşine karşı ‘cinsel saldırı’ suçundan 12 yıl 6 ay hapis cezası verdi. Kayseri’nin Melikgazi İlçesine bağlı Kılıçaslan Mahallesi’nde bir çocuk babası Sinan D., iddiaya göre eşi Y.D. (35) ile mayıs ayında ters ilişkiye girmek istedi.

Eşinin isteğini reddetmesine rağmen zorla ters ilişkide bulunan Sinan D., şikayet üzerine tutulandı.
3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki davanın bugünkü duruşmasında tutuklu Sinan D. ve şikayetçi eşi Y.D. ile avukatları hazır bulundu. Eşinin rızası doğrultusunda ters ilişkiye girdiklerini ifade eden Sinan D, “14 yıllık evliyiz. Ters ilişkiyi eşimin kendi rızası ve kendi isteği doğrultusunda yaptım. Hatta bu bizim yatak fantazimizdi. Ben ters ilişkiye girmekten sıkıldığım için beni şikayet etti ve bundan dolayı boşanma davası açtı” dedi.
Y.D. ise ifadesinde ”Evliliğimizden 2 sene sonra eşim benimle ters ilişkiye girmek istedi, ancak ben kabul etmedim. Buna rağmen zorla benimle ters ilişkiye girdi. Son zamanlarda çok fazla yapması nedeniyle dayanamayıp şikayetçi oldum. Hatta kendisine boşanma davası bile açtım” diye konuştu.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları