Sosyal medyanın fenomeni olan Kerim can Durmaz Bodrumda gittiği gece kulübünde izdihamlar yaşandı. Kerim can durmaz güm bet barlar sokağında bir kulüpte sahne aldı. Sosyal medyanın aktif kullanıcıların’dan birisi olan Kerim can durmazı izlemeye gelen Takipçileri’de kulüpte izdihamlara sebep oldular.

1

Kerim can durmaz sahneye çıkmadan saatler öncelerinde biletler çoktan tükenmişti. Bin 500 kişilik kulübe 2 bin 500 kişi gelince Durmazın hayranları birbirlerini ezdi. Adım atacak yer kalmayan kulüpte Kerim can durmazın bazı takipçileri kapılar kapanınca sokaktan izlemeye çalıştılar. Kulüpte kerim can durmaz sahne aldığında büyük bir çığlık koptu.

1

Dj kabinine geçen Kerim can durmaz sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Söylediği her söz sonrasında çığlıklarla yanıt veren hayranları’da kerim can durmazın fotoğrafını çekmek içinde birbirleri ile yarıştılar. Sıra dışı kendine has ve eğlenceli tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken kerim can durmaz sabaha kadar sahne aldığı kulüpte hayranlarını bir hayli’de coşturdu.

1

Dışarıda kalan diğer hayranları ise Kerim can durmazı izlemek için evlerin balkonlarına ve bazıları’da damlara çıkarak kerim can durmazı izlemeye çalıştılar. Kerim can durmaz’da hayranlarını sevgi ile karşıladı hayranlarının sevgi çığlıkları bir an olsun dinmedi. Kerim can durmaz sabahın ilk ışıklarında’da hayranları ile vedalaştı.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları