Günümüzde bir çok insan vücut geliştirme ve yeteneklerini sergilemek için Kick Boks, eğitimi almak istiyor ve bir çok insanda kendi eğitimini gerekli olan spor malzemeleri ile kendisi yapmak istiyor. Ancak bu hususta dikkat edilmesi gereken şeyler var ve bunlar çok ama çok önemli olan şeylerdir.

1

Öncelikle spor yapmak insan vücuduna çok sağlıklı bir düzen veriyor. Ancak spor düzenli bir şekilde yapılmadıktan sonra sizlere çok zararı olabiliyor. Peki bu nedenleri nasıl ortadan kaldırırız ve güzel bir spor yaparken kendimizi Kick Boks, eğitiminde nasıl geliştiririz.

1

Öncelikle bildiğimiz üzere Kum torbaları var ve bu torbalara hemen vurmak sizler için çok ama çok tehlikeli olabiliyor. Bu nedenden torbalara vurmadan önce iyi bir eğitimden geçmeniz ve ısınmanız gerekmektedir. Peki ısınma hareketleri nelerdir.

http://www.volpeypir.com/

Öncelikle ısınmak için biraz koşu yapmanız gerekmektedir. Mekik çekmeniz gerekmekte bunun yanında vücudunuzun ısınması gerekmektedir. Çünkü kum torbalarına ısınmadan vurduğunuzda sizlere çok zararları olabiliyor. Bunun için mutlaka Kick Boks eğitiminde kum torbalarına vurmadan önce ısınmalısınız.

1

Ve koşu yapıp ısınırken yapmanız gereken şeylerden bir kaç tanesi de şunlardır. Topuklar üzerine yürüme, ayakların güçlendirilmesi, ve idman yaparken mutlaka kullanmanız gereken şeylerden bir kaç tanesi de, Ayak bilekliği, el bandajı, Box eldiveni gibi malzemeler kullanmak gerekiyor.

1

Ancak bu tür sporlarda daha iyi bir sonuç almak istiyorsanız kendisini bu işe adamış olan Box hocalarından destek alabilirsiniz. Onlar sizlere daha iyi bir eğitim verebilir ve sizlere güzel teknikler öğretebilirler.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları