Kim Kardashian 27 Kilo Verdi

2 sene önce
36 kez okunmuş

35 yaşındaki Reality yıldızı olan Kim kardashian 27 kilo vererek incelen beli ile dikkatleri’de üzerine çekti. Dün objektilere takılı kalan Kim kardashian kilo verdiğini kanıtlamak içinde giymiş olduğu siyah göğüs dekolteli vücudunu saran elbisesi ile adeta şov yaptı.

1

Aralık ayında oğlu saintin doğumundan sonra sıkı bir beslenme ve egzersiz programı yaparak fit görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken iki çocuk annesi olan Kim kardashian böylece 27 kilo vererek 56 kiloya ulaşmış olmuştu. Daha önceleri’de takipçileri ile paylaştığı fotoğrafları ile hedef olan kilosuna’da çok az kaldığını söyleyen ve belirten 2 çocuk annesi olan Kim kardashian Son görüntüleri ile’de hedefine’de ne kadar yakın olduğunu ve tamamlamış olmasına rağmen sürekli elbisesini düzeltip çekiştirmesi’de dikkatlerimizden kaçmamıştı.

İki çocuk annesi olan Kim kardashian almış olduğu kilolardan sonra magazinlere konu olmuştu. Sonrasında diyete giren Kim kardashian bugün giymiş olduğu dekolte ile herkese 27 kilo vermiş olduğunu kanıtlamış oldu. 2 çocuk annesi olmasına rağmen Düzgün fiziği ile dikkat çeken Kim kardashian 2 inci çocuğundan sonra kilo almıştı. Fakat bu kiloları verdiğini bugün görmüş olduk.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları