Her yaptığı olay olan Kim Kardashian kendi internet sitesinden yaptığı canlı yayında Sedef hastalığına yakalandığım dönemde doktor bana kortizonlu iğne yaptı diye konuştu. Gösteri dünyasının en renkli simalarından Kim Kardashian kendi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu canlı yayında kalçasına enjeksiyon yaptırdığını itiraf etti.

Bunu yapmasına ise gerekçe olarak yakalandığı sedef hastalığını gerekçe gösteren 35 yaşındaki iki çocuk annesi olan ”Kim Kardashian” ilk olarak annem kris bacaklarımdaki lekelenmeleri gördü ve benim sedef hastalığına yakalandığımı söyledi. Doktora gittim ve oda bana kortizonlu iğne yaptı. Sonrada beni kalçamda dikkat çekecek derecede girinti ve çıkıntılar olacağı konusunda’da uyarmıştı.

1

Hatta bana herkes kalçana implant yaptırdığını düşünecek dedi. Gerçekten’de onun söylediği ortaya çıktı. Diye konuştu. Kortizon iğnelerinin yarattığı çıkıntıların o dönemde Miamide katıldığı bir partide giydiği elbiseden fark edildiğini anlatan Kardashian kendisi ile ilgili kalça implantı Söylentilerinin’de o dönemlerde çıktığını sözlerine’de eklemiş oldu. Kim kardashian; bu benimle alakalı çok fazla bilinmeyen bir gerçek.

1

Ama sedef hastalığı yüzünden birkaç yılda kortizon iğnesi oluyorum diye konuştu. Bu söyleşi sırasında’da kardashianın itiraf ettiği bir başka konuda ellerinin daha genç görünmesi için lazer uygulamasına başlamayı planladığını’da söyledi.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları