2017-koyu

Bakır koyu kızıl saç renklerine doğal ışıltılar katan mükemmel seçeneklerden biridir. Bu yüzden de çok sıklıkla bu iki rengin balyajlar ile bir arada kullanıldığına şahit olursunuz. Saçınızın ışıldamasını ama doğal görünmesini de istiyorsanız deneyebileceğiniz seçeneklerden biridir. Eğer yeşil veya mavi göz rengine sahipseniz koyu kızıl saç renkleri üzerine uygulayacak ışık katmanlarını bakır seçmek için daha çok sebebiniz var demektir. Gözlerinizin güzelliğini mükemmel şekilde vurgulayacaktır, bakır Çoğu kişinin koyu saç renklerinden uzak durmasındaki sebep koyu renklere ışıltı katılamayacağının düşünülmesi.

adriana_lima

Ancak burada da gördüğünüz gibi koyu şarap kızılı siyah saç rengi üzerinde güzel bir kontrast oluşturmuş. Eğer buradaki gibi uzun saçlarınız varsa katlı kesim ve dalgalı bir saç modeli ile her bir kızıl yansımayı mükemmel şekilde öne çıkarabilirsiniz. Eğer saç renginize kendi kişisel dokunuşunuzu yapmak istiyorsanız karamel ve hatta sarıya dönen ombre fikirlerini düşünebilirsiniz. Bu sizin daha karakteristik ve stil sahibi bir saça sahip olmanızı sağlayacaktır. Tek başına koyu şarap kızılı saç renginin iyi bir fikir olmadığını düşünenler, aynı rengin bir kaç açık tonuyla uygulanan balyajlar sayesinde bu renge bayılacaklar.

2016-yilina

Eğer bu renk cilt,kaş ve göz rengi ile de uyumluysa ortaya çıkan sonuç işte buaradaki kadar mükemmel oluyor. Rengin her daim canlı kalmasını sağlamak için ortalama 2 haftada bir kuaföre gidip uygun renk canlandırıcı bakımın yapılmasını öneririm. Ayrıca saçın nemini kaybetmemesi de rengin soluk görünmemesi açısından oldukça önemlidir. Kızılın mora çalan bu rengi bana hep herkese yakışmayacağını düşündürmüştür. Dahası eğer her zaman tıpkı resimdeki gibi parlamasını, ışıldamasını sağlayamazsanız bakımsız görünmek de cabası. Bu tona en yakın kızıl saç boyası seçenekleri viyola kızıl saç renkleri. İçerisinde mor yansımaların yanı sıra kahve tonları da yer alır aslında. Buna yakın rengin Loreal-gizemli Karadut olduğunu düşünüyorum. Ancak elbette elde edeceğiniz sonuç saçınızın rengine göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden bu tarz renkleri boyama işinizi uzman bir kuaföre bırakın derim.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları