Backbeat sense 18 saatlik batarya ömrü ile kablosuz kulaklık keyfini uzun süre yaşamanıza imkan tanıyor. Plantronics yeni bir kulaklık arayışında olanlara benzersiz özelliklere sahip olan Backbeat sense modelini sunuyor. Bluetooth özelliği ile kablo karmaşası yaşamayacağınız Backbeat sen’senin ses kalitesi de oldukça tatmin edici.

1

Müzik dinleyip video bulunan dahili mikrofonlar üzerindeki mikrofonlar sayesinde çağrılarınızı yanıtlayabildiğiniz Backbeat sense aynı zamanda openmic özelliği ile’de müzik dinlerken kulaklığınızı çıkartmadan dış sesleri duymanızı sağlıyor. Tasarımsal olarak konforu da ön planda tutan plantronics Backbeat sense modelinde kullanılan kendinden ayarlı hafızalı köpük kafa bandı ve kulaklık hafifliği ile’de dikkat çeken Plantronics Backbeat sense 140 gramlık gövde ağırlığı ile piyasadaki birçok kulaklıktan daha hafif.

1

Espresso ve tan olarak iki farklı rengi bulunan Backbeat sensen bu özelliği ile tarzınıza da hitap ediyor. Plantronics uzun batarya ömrüne sahip kulaklıkların ağır olduğu algısına yıkarak rakiplerinden sıyrılıyor. Backbeat sense ile müzik dinlerken veya video izlerken kulaklığı çıkardığınızda üzerindeki sensör sayesinde müzik veya video duruyor. Kulaklığı yeniden kulağınıza taktığınızda sensör tarafından tekrar algılanarak dinlediğiniz müzik veya video çalmaya başlıyor.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları