15 Temmuz gecesinde yaşanan darbe girişiminden sonra çok fazla olarak yoğun istek gelmesi nedeni ile Pana film, kurtlar vadisi darbe filminin yapılmasına karar verdiğini açıkladı. Kurtlar vadisinin yeni bir filmi dahamı çıkıyor? işte bunların cevapları.

1

Geçtiğimiz dönemlerde tarifler 15 temmuz 2016 gösterdiği zaman meydana gelen darbe girişiminden sonra tüm Türkiye ayağa kalkmıştı. Ve bu geceden sonra çok yoğun bir istek üzerine Pana film, Kurtlar vadisi darbe filminin yapılmasına yönelik çok ama çok inanılmaz bir haber verdi.

1

Kurtlar vadisi dizinin yapımcısı olan Pana film, ”Kurtlar Vadisi Pusu” Dizisinin resmi hesabı olan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre “kamuoyunun yoğun talebi” üzerine “Kurtlar Vadisi Darbe” isimli filmin yapılmasına yönelik bir karar alındığı kayıt edildi.

1

Sosyal Medya Hesabından Paylaşıldı

Çok ünlü bir dizinin yapımcısı olan Pana film sosyal medaya hesabından yapmış olduğu açıklamada ”15 Temmuz darbe girişimini dizi veya sinema filmi olarak yansıtmamızı arzulayan kamuoyunun yoğun isteğini değerlendiren şirketimiz “Kurtlar Vadisi Darbe” filmini yapmaya karar vermiştir diyerek saygılarımız ile Pana film diyerek sözlerini bitirmiştir.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları